• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rodzinne niedziele z Kasetą

Zapraszamy Was na nasze Rodzinne Niedziele, gdzie dzieci i rodzice mają okazję wspólnie uczestniczyć w różnorodnych warsztatach artystycznych oraz delektować się emocjonującymi spektaklami stworzonymi specjalnie dla najmłodszych.

kwi 7

niedziela, godz. 17:00

bilety 15 zł
Kup bilet
kwi 28

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
25.02.24
13:00 Spektakl Fonka, Cyberłowca i Czarna Dziura
14:00 Warsztaty kreatywne dla rodziców i dzieci

Koszt:
Spektakl 15 zł/os.
Warsztat 25 zł/os. (czas trwania warsztatu 1 h)

ZAPISY:
biuro@akademiakaseta.pl
509709819

Fonka, Cyberłowca i Czarna Dziura - Jest to spektakl, który przenosi widzów w niezwykłą podróż przez świat dźwięków, technologii i wyobraźni. Główna bohaterka o imieniu Fonka uwielbia elektronikę i gadżety. Jednak z upływem czasu jej zafascynowanie technologią przeradza się w obsesję, a Fonka zaczyna ignorować prawdziwy świat, kontaktując się z nim tylko przez ekran. Czy bohaterce uda się wydostać z Czarnej Dziury? Co się stanie, gdy spotka Cyberłowcę? Ta historia dostarczy widzom niezwykłych emocji i będzie swoistą przestrogą przed fonohilizmem.

Warsztaty kreatywne dla rodziców z dziećmi to inspirujący sposób na wspólne spędzanie czasu, rozwijanie kreatywności oraz budowanie silnych więzi rodzinnych. Nasze warsztaty oferują szereg atrakcyjnych aktywności, które angażują zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się gra komputerowa stworzona przez Mateusza Skutnika, której akcja rozgrywa się w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane