• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Roch Urbaniak malarstwo

Zapraszamy na drugą indywidualną wystawę malarstwa Rocha Urbaniaka pod tytułem "Ad Astra" w Galerii Triada.

Roch Urbaniak - Syn pary malarzy Alicji Słaboń i Macieja Urbaniaków. Urodzony w Krakowie w 1986 roku. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, otrzymał również nagrodę za najlepszy dyplom roku 2011. Brał udział w wielu wystawach w tym dwóch w USA. Jego pasją oprócz malarstwa i mitologii jest podróżowanie po świecie. W 2014 wygrał Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Komiksu w Łodzi, w całości malowanym komiksem pt. "Papiernik". Wydał dwie książki dla dzieci swego autorstwa i ilustracji.

W dniach 2-15 września 2016 roku w galerii Triada w Gdańsku odbyła się pierwsza duża indywidualna wystawa tego artysty w Polsce pt. "Historie dobrze opowiedziane".

We wrześniu 2022 roku artysta i galeria zapraszają na drugą wystawę Rocha Urbaniaka.
"Przyszedł czas żeby podzielić się z Wami pewną informacją. Otóż we wrześniu 2022, będę miał przyjemność po raz drugi prezentować moje obrazy na indywidualnej wystawie w Galerii Triada. Wystawa będzie nosić tytuł "Ad Astra" i jak nazwa wskazuje, zabierze Was w bardzo odległe rejony".- Roch Urbaniak

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny

12 - 25 sierpnia 2022, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to są rzygacze?

 

Najczęściej czytane