stat
Impreza już się odbyła

Roast Wiolki Walaszczyk on-line: Charytatywna akcja komediowa!

Bez zbędnych uprzejmości na początek. Wjeżdżamy na grubo z wydarzeniem, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu. Zapraszamy wszystkich na Roast Wiolki Walaszczyk!

sie 12

środa, godz. 19:00 - 21:00

Sopot,
bilety 35 zł
Kup bilet
Wydarzenie wyjątkowe, ale także bardzo ważne ponieważ będzie miało charakter charytatywny. Z oddolnej inicjatywy kilku komediowych świrów z Gdańska postanowiliśmy zrobić akcję, która wesprze nasz ukochany lokal 107 w Gdańsku. Pandemia i wszystko co z nią związane sprawiło, że miejsce, które zawsze ma otwarte głowy, serca i scenę na nasze komediowe wygibasy znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. 107 to taki drugi dom. Wiolka Walaszczyk prowadzi tam swoją charytatywną scenę komediową, zaś wielu komików z całej Polski z ogromnym sentymentem wraca tam prezentować swoje materiały. Zdecydowaliśmy, że przekażemy 107 kasę z biletów, które kupicie. Tak więc kupujcie dużo! Zapraszajcie wujów, szwagrów, żony i kochanki, seksowne przedszkolanki i wymagających promotorów, a nawet Panią z warzywniaczka osiedlowego. W kupie siła!

A ekipa zebrała się zacna!

GWIAZDA WIECZORU: Wiolka Walaszczyk
ROASTOWAĆ BĘDĄ:
Bartosz Zalewski
Jasiek Borkowski
Michał Kutek
Tomek Kołecki
Mieszko Minkiewicz
Rafał Banaś
Filip Puzyr
Piotr Splin - stand-up
Harry Zalewski Stand-up
Mateusz Jankowski Komediant
GOSPODARZ: Karol Modzelewski

Jako, że gospodarka rozmraża się powoli jak stara lodówka naszych babć, to wydarzenie transmitowane będzie live w systemie pay per view. Informacje jak zalogować się do wydarzenia zostaną udostępnione w odpowiednim momencie.
DATA: 16.06.2020
GODZINA: 20:00
GDZIE: w Waszych domach (on-line)
CENA: 10 zł (I pula)
KupBilecik.pl : https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52122/Internet/Roast+Wiolki+Walaszczyk/
Standupbilety.pl : https://standupbilety.pl/event/1256_roast-wiolki-walaszczyk-on-line-charytatywna-akcja-komediowa#buyTicket

P.S. 1
Info dla spóźnialskich lub innych nolife'ów: Bilety standardowo będą dawały możliwość obejrzenia materiału w ciągu 24h od jego transmisji.

P.S. 2
Wydarzenie przeznaczone raczej dla widzów pełnoletnich, choć jeśli Wasze dzieci oglądają patostream'y to nasze wydarzenie na pewno bardziej im już nie zaszkodzi.

P.S. 3
Partnerzy wydarzenia:
Afera Barbera
High 5 Hostel
Polel Design https://www.instagram.com/polel_design/
Tomasz Sagan

Do zo komediowe świry!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jaki trójmiejski teatr dysponuje Nową Sceną?