stat
Impreza już się odbyła

Riverboat Ramblers | Cotton Wing

PTH Kąpielisko Morskie Sopot zaprasza na kolejne występy w muszli koncertowej!

w każdy poniedziałek (do 27.09), godz. 21:00

Sopot,
Wstęp wolny
gru 19

niedziela, godz. 17:00, 20:00

bilety 59 zł
Kup bilet
16:00 Riverboat Ramblers (jazz)
17:30 Cotton Wing (blues/rock)

jazz - koncerty w Trójmieście


RIVERBOAT RAMBLERS
Zespół Riverboat Ramblers Swing Orchestra został założony w 1980 r. W Europie pojawił się na początku lat 90-tych ubiegłego wieku.  Obecnie w składzie zespołu grają artyści
z Polski i Ukrainy. Od 30-stu lat koncertują z ogromnym powodzeniem na wszystkich najważniejszych festiwalach w Europie, odnosząc sukcesy, zdobywając liczne nagrody
i wyróżnienia (m.in Grand Prix na światowym konkursie jazzowym w Le Havre we Francji).Szeroki wachlarz repertuaru zespołu stanowią głównie utwory w klimatach swingowych, bossa nova oraz spiritual, porywające standardy jazzowe i dixielandowe. Riverboat Ramblers  zabiera słuchaczy w muzyczną podróż śladem wielkich artystów: Glenna Millera, Counta Basiego i Duke'a Ellingtona. Z powodzeniem wykonują muzykę latynoamerykańską, największe przeboje rosyjskie i grane we własnych aranżacjach szlagiery muzyki popularnej.

Trzon zespołu tworzą Sergiej Kriuczkow, znakomity trębacz i wokalista (o charakterystycznej barwie głosu, zwany przez szeroką publiczność „Białym Luisem Armstrongiem”) oraz Juriy Mishchenko, kontrabasista. W skład orkiestry wchodzą również:
Artur Jurek - piano
Szymon Zuehlke - saksofony
Marek Romanowski - puzon
Adam Zagrodzki - perkusja

COTTON WING
Cotton Wing
Cotton Wing

trójmiejska formacja rhythm & bluesowa. Zespół wygrał najważniejsze polskie konkursy bluesowe i zagrał setki koncertów w kraju i zagranicą. W 2015 r. band nagrał swój pierwszy album o zaczepnym tytule „Fishing & Processing”, który został świetnie przyjęty przez fanów i media w całej Polsce. Aktualnie pracują nad nową płytą. Cotton Wing to zespół złożony z  zawodowych muzyków oddanych muzyce bluesowej. Lider formacji Robert Tyszka przez 5 lat mieszkał w Memphis w Stanach Zjednoczonych, gdzie zgłębiał tajniki bluesa i podpatrywał u źródeł jak powstaje prawdziwy, szczery blues.

Robert Tyszka - wokal, harmonijka
Piotr Augustynowicz - gitara
Adam Zagrodzki - perkusja
Bartosz Borzeszkowski - bas
 
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?