• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Reporterzy codzienności warsztaty wydobywania ukrytych wątków

Chciałbyś się dowiedzieć jakim eksploratorem dnia codziennego jesteś? Chcesz się sprawdzić w roli reportera przeprowadzającego wywiady z ludźmi? Chcesz wziąć udział w tworzeniu dźwiękowej książki o dzielnicy Brzeźno? Książka będzie emitowana w sezonie letnim 2022 podczas Święta Ulicy Północnej organizowanego przez Projektornię GAK jako element projektu Archiwum społeczne.

lip 15

piątek, godz. 12:00 - 14:00

bilety 15 zł
Przygotowujemy spotkanie dla tych, którzy są zainteresowani eksplorowaniem ukrytych wątków dnia codziennego. Nastawiamy się na odkrywanie tematyki codzienności, o której zwykle nie rozmawiamy.
Jak dotrzeć do tego tematu?  Wspólnie zastanowimy się nad tym i sprawdzimy w praktyce 25 kwietnia 2022 w godz. 18.00 - 20.00 w Projektorni GAK.

Na początku naszego spotkania otrzymacie narzędzia, które jeszcze tego samego dnia będziecie mogli wypróbować.
Program spotkania:

18.00 - 18.45 teoria o warsztacie reportersko-dziennikarskim, w jaki sposób dokumentować rzeczywistość /Projektornia GAK/

18.50 - 19.20 praca w terenie sprawdzenie teorii w praktyce - prowadzenie samodzielnych wywiadów z mieszkańcami na terenie Brzeźna /plener/

19.20 - 20.00 opracowanie nagranego materiału /Projektornia GAK/

Przyjdź z własnym sprzętem do nagrywania /telefon, dyktafon, ewentualnie laptop/

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najmłodszym teatrem w Trójmieście spośród niżej wymienionych jest: