Impreza już się odbyła

Renata Piątkowska - spotkanie dla dzieci

W czwartek 6 września w Bibliotece Obłuże w godz. 9.00 - 11.00 Renata Piątkowska weźmie udział w spotkaniu zatytułowanym "To się nie mieści w głowie, czyli na wesoło z autorką książek dla dzieci". Pisarka opowie o prawie wszystkich swoich książkach, zwracając uwagę na to, jaką rolę pełni w nich humor.

sty 23

sobota, godz. 11:00 - 11:45

Gdańsk,
bilety 35 zł

w każdy wtorek (do 06.10), godz. 15:00

Borkowo,
bilety 49 zł
ulgowy 39 zł
Renata Piątkowska jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci. Napisała ich ponad trzydzieści. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom". Autorka zdobyła drugie i trzecie miejsce w konkursach im. Astrid Lindgren, pierwsze miejsce w konkursach: "Przecinek i Kropka" oraz "Festiwalu Literatury dla Dzieci i Młodzieży", statuetkę Koziołka Matołka w konkursie im. K. Makuszyńskiego, za całokształt twórczości otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz. Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI. Renata Piątkowska ukończyła socjologię na UJ, jest mamą Kacpra i Marty. Najchętniej spędza czas pisząc książki dla dzieci lub jeżdżąc konno.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Przyjaznej Dzielnicy "Obłuże kulturalne".

Informacja o biletach

Ilość miejsc ograniczona. Spotkanie na zapisy pod numerem telefonu: 58 625 08 16.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która z instytucji jest posiadaczem największej kolekcji urn związanych z kultem ognia?