stat

Rejs z Lego i Minecraft

Czy Twoje dziecko pokochało wirtualny świat Minecraft a Steve, Alex i Creeper to bohaterowie jego codziennych opowieści? Poznaj rzeczywistość gry Twojego dziecka, bez komputera, ale za to z klockami Lego!


Popłyń do krainy Lego i Minecraft i baw się razem z dziećmi - tym razem w realu i to na wielkim statku podczas morskiej podróży. Rejs z Lego i Minecraft to bogate w atrakcje wydarzenie dla całej rodziny. Minecraft mocno rozbudza wyobraźnię, a ten rejs jest doskonałą okazją, by zainspirowane grą pomysły przenieść do świata realnego. Zabawa w ulubionej kanciastej krainie i w niezwykłej scenerii morza sprawi, że taka forma wypoczynku będzie najlepszym pomysłem na krótki wyjazd z dziećmi.

Zaczynamy wieczorem, od dyskoteki z ulubionymi bohaterami kanciastego świata. Po nocy spędzonej w wygodnej kabinie, cały następny dzień to moc atrakcji. Mamy cały program warsztatów plastycznych, gier i animacji dla najmłodszych! Podczas zabawy dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków Lego stworzą wykreowaną przez siebie przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve'a, Skeletona, czy Endermana - w czym pomoże im obejrzenie specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów na dzieci czekają takie atrakcje jak budowanie mieczy Minecraft, poszukiwanie diaxów czy własnoręczne przygotowanie pamiątki z rejsu - malowanie t-shirtow lub worków à la Creeper. To tylko część niespodzianek, które czekają na małych pasażerów wielkiego statku Minecraft, Lego i Stena Line!

W cenie zawierają się:
• rejs promem;
• obiad - szwedzki stół z napojami;
• kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
• atrakcje dla dzieci:
• budowanie modeli w tematyce Minecraft za pomocą Lego Classic
• strefa Duplo dla najmłodszych
• tematyczne gry i zabawy
• warsztaty plastyczne "Creeper i przyjaciele"
• projekcja filmu Minecraft "Pętla czasu"
rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.
 

Ważne: Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci 2-4 lata mogą uczestniczyć w warsztatach strefy Duplo (ok 4h).

cze 18-19

piątek - sobota, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 184 zł
ulgowy 147 zł
cze 26

sobota, godz. 09:00 - 12:00

Gdańsk, ul. Przywidzka 7
Wstęp wolny
Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbył się pierwszy powojenny festiwal jazzowy?