stat

Rejs z Lego i Minecraft

Czy Twoje dziecko pokochało wirtualny świat Minecraft a Steve, Alex i Creeper to bohaterowie jego codziennych opowieści? Poznaj rzeczywistość gry Twojego dziecka, bez komputera, ale za to z klockami Lego!


Popłyń do krainy Lego i Minecraft i baw się razem z dziećmi - tym razem w realu i to na wielkim statku podczas morskiej podróży. Rejs z Lego i Minecraft to bogate w atrakcje wydarzenie dla całej rodziny. Minecraft mocno rozbudza wyobraźnię, a ten rejs jest doskonałą okazją, by zainspirowane grą pomysły przenieść do świata realnego. Zabawa w ulubionej kanciastej krainie i w niezwykłej scenerii morza sprawi, że taka forma wypoczynku będzie najlepszym pomysłem na krótki wyjazd z dziećmi.

Zaczynamy wieczorem, od dyskoteki z ulubionymi bohaterami kanciastego świata. Po nocy spędzonej w wygodnej kabinie, cały następny dzień to moc atrakcji. Mamy cały program warsztatów plastycznych, gier i animacji dla najmłodszych! Podczas zabawy dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków Lego stworzą wykreowaną przez siebie przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve'a, Skeletona, czy Endermana - w czym pomoże im obejrzenie specjalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów na dzieci czekają takie atrakcje jak budowanie mieczy Minecraft, poszukiwanie diaxów czy własnoręczne przygotowanie pamiątki z rejsu - malowanie t-shirtow lub worków à la Creeper. To tylko część niespodzianek, które czekają na małych pasażerów wielkiego statku Minecraft, Lego i Stena Line!

W cenie zawierają się:
• rejs promem;
• obiad - szwedzki stół z napojami;
• kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
• atrakcje dla dzieci:
• budowanie modeli w tematyce Minecraft za pomocą Lego Classic
• strefa Duplo dla najmłodszych
• tematyczne gry i zabawy
• warsztaty plastyczne "Creeper i przyjaciele"
• projekcja filmu Minecraft "Pętla czasu"
rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.
 

Ważne: Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Dzieci 2-4 lata mogą uczestniczyć w warsztatach strefy Duplo (ok 4h).

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom

w każdą niedzielę (do 01.03), godz. 10:00 - 15:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 17 zł
mar 13

piątek, godz. 19:00

bilety 10 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jak brzmi nazwisko XVI-wiecznego tajnego agenta protestanckiego królującego w Dworze Artusa razem z Pamienką z Okienka?