• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Razzle Dazzle Rhapsody

Razzle Dazzle Rhapsody. Niezapomniane muzyczne show z udziałem 30 wokalistów i wspaniałych gości na 5 - lecie Chóru "Razzle Dazzle".

O mamma mia let me go! Najbardziej rozkręcony chór w całej galaktyce świętuje swoje pięcioletnie panowanie na scenie. "Razzle Dazzle" Choir odlicza sekundy do koncertu z największymi przebojami jazz i pop. Przed nami premierowo "Tribute to Queen" i muzyka z niezapomnianych musicali i filmów z towarzyszeniem znakomitych muzyków jazzowych. Wielowarstwowe aranżacje, harmonie wokalne i wspaniali goście. "Razzle Dazzle" jak zwykle zamiesza i wstrząśnie sceną! Świętuj z nami wyjątkowy jubileusz, bez Ciebie nie startujemy.

"Razzle Dazzle"
(ang. błyszczeć, zamieszać) gdyński chór mieszany, kochamy ich za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym Polsat Hit Festiwal, Mam talent, Project Lady), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie "Mundus Cantat" 2022 i Złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji 2020. Za pulpitem dyrygenckim razzluje założycielka chóru, charyzmatyczna ZZ Pop Zuzanna Popiołkiewicz.

jazz - koncerty w Trójmieście


Koncert odbędzie się 13 kwietnia (czwartek) o godz. 20:00 w "Konsulacie Kultury" ul. Jana z Kolna 25 w Gdyni. Bilety w cenie 40 PLN

Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Dominik Kisiel
Saksofon: Juan Felipe Alvarado
Chór "Razzle Dazzle" działa pod skrzydłami Fundacji Śpiewaj!.

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Rzeźba Xawerego Wolskiego, umieszczona na rondzie przy ul. Bitwy Pod Płowcami, nosi nazwę?