stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rafał Dubicki Quartet- Story about emotions

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na koncert Rafał Dubicki Quartet, któy zaprezentuje swój autorski repertuar prosto z nowej płyty.

Pierwszy studyjny album z kompozycjami Rafała Dubickiego, młodego wirtuoza trąbki, który po latach grania z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Ray Wilson, Michał Sołtan czy zespół Pendofsky, zdecydował się na zaprezentowanie własnych utworów szerszej publiczności. To również pierwsza płyta w katalogu w wydawnictwa Soltan Art Group.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jak zapowiada sam trębacz, płyta będzie swobodnym ujęciem jego własnych doświadczeń, którym nie skąpi melodyjności i wyraźnych akcentów. Jak sam dodaje - "to jazz, który zrodził się z inspiracji złotymi dziećmi tej muzyki". Rafał Dubicki dał się już poznać w środowisku muzycznym jako zdecydowany zwolennik finezyjnej swobody dźwięków i wyznawca swingu. Główna nagroda zdobyta na konkursie improwizacji w ramach Baszta Festiwal w 2016 roku czy główna nagroda podczas konkursu big bandów w Nowym Tomyślu to tylko część osiągnięć trębacz, które ten wizerunek potwierdzają.

Choć to jego pierwszy album, "Story About Emotions" będzie jedną z tych płyt, które oferują nie tylko solidny warsztat muzyczny, ale także przemyślane kompozycje. Słuchacze mogą zapomnieć o jednostajności brzmienia - muzycy Dubickiego dają się ponieść młodzieńczej fantazji trębacza i celnie akcentują ładunek emocjonalny każdego utworu - wszyscy na swój własny sposób.

SKŁAD:
Rafał Dubicki - trąbka, flugelhorn
Michał Sołtan - gitara, wokal
Mateusz Woźniak - kontrabas
Adam Lewandowski - perkusja

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak pierwotnie nazywało się Muzeum Historyczne Miasta Gdańska?

 

Najczęściej czytane