• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Radio Live - spektakl gościnny (2 opinie)

spektakl dramatyczny
kasy:
58 320-62-62
wystawia:
Polska Filharmonia Bałtycka
6.0
2 oceny
Radio Live
Teatr Komedia w Warszawie

"Radio Live" to komedia, która ukazuje pracę popularnej stacji radiowej "od kuchni". A dokładnie jeden szalony dzień, w którym wszystko idzie nie tak, jak zaplanowali. Ich gorący temat kradnie konkurencja, prezenterka się spóźnia, sprzęt szwankuje, gwiazda wieczoru zacina się w windzie. Nagła zmiana tematu powoduje szereg przekomicznych sytuacji i ma wiele skutków ubocznych.

Szef programowy (Zbigniew Suszyński), kryjący pod maską twardziela stan zagubienia i nieumiejętność rozwiązywania problemów. Jego zastępca (Robert Rozmus), który za każde zadanie zabiera się z zapałem byłego harcerza... gorzej ze zrozumieniem danego zadania. Niezastąpiona sekretarka (Tamara Arciuch), marząca o "antenie", technik z wybitnym talentem narratora (Jacek Lenartowicz) oraz skarb radiostacji - jej prezenterzy: ironiczni, pełni pomysłów, którzy "na żywo" rozwiążą każdą zawikłaną sprawę (Kinga Ilgner, Bartek Kasprzykowski, Władysław Grzywna) - oni wszyscy pracują na wspólny sukces stacji radiowej. Ale co stanie się, gdy program, od którego zależy ich "być albo nie być" jest spalony?

Premiera "RADIO LIVE" odbyła się 23 marca 2010 roku w warszawskim Teatrze Komedia, po której przedstawienie zostało określone jako : "Najzabawniejszy spektakl roku w doborowej obsadzie". Występują w nim popularni i lubiani aktorzy znani z wielu filmów i produkcji telewizyjnych. Fantastyczna obsada, zespół grający na żywo oraz reżyseria w wykonaniu twórcy komediowych hitów (poprzednio "Goło i wesoło") gwarantują świetną zabawę.

Spektakl Radio Live to nie tylko mnóstwo humoru, ale również duża dawka muzyki - od Połomskiego, przez góralskie przyśpiewki i death-metalowe brzmienia, po największe polskie przeboje - a wszystko na żywo i w rewelacyjnych, często zaskakujących aranżacjach.
Aktorzy pod dyktando Arkadiusza Jakubika, obnażą kulisy mediów, ze wszystkimi ich zaletami i wadami...

Reżyseria: Arkadiusz Jakubik

Obsada:
Tamara Arciuch,
Bartek Kasprzykowski
Robert Rozmus
Władek Grzywna
Zbyszek Suszyński
Jacek Lenartowicz
Kinga Ilgner

Oraz zespół:
Fryderyk Młynarski - perkusja
Radosław Kupis - instrumenty klawiszowe
Paweł Derentowicz - gitara
Mariusz Matysek - gitara basowa


Opinie (2)

 • ODWOLANE-KUP BILET! (opinia sprzed 12 lat)

  norm.100,120zl

  • 0 1

 • (opinia sprzed 12 lat)

  żadnego znanego i uznanego nazwiska a taka cena - o co tu chodzi?

  • 11 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery