• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Radio Armeniac

teatr uliczny
czas trwania:
1 godz. 20 min.
w ramach wydarzenia:
XVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA
10
1 ocena
The Jashgawronsky Brothers (Włochy)
Radio Armeniac

To nowoczesna, eksplodująca energią komedia muzyczna z Armenii. W tym przedstawieniu cyrk łączy się z muzyką, by stworzyć show pełne żonglerki i akrobacji z nutką zmysłowości i dźwiękowej pralki! Ten niesamowity spektakl to popis muzycznego talentu w grze na bębnie, żelazku i innych przedmiotach znalezionych w pralni. Umyjcie uszy, posłuchajcie i dodajcie sobie wyjątkowej energii.

---
Bracia Jashgawronsky od ponad dziesięciu lat podróżują ze swymi wymyślnymi instrumentami z odzysku po całej Europie w poszukiwaniu szczęścia. Prezentują muzykę ubogą w środki, ale obfitującą w talent. Ich kariera rozpoczęła się od muzycznego show w 2000 r. na Festiwalu Feria Buskers, gdzie zdobyli nagrodę za najlepszy spektakl. Jashgawronsky Brothers to wynalazcy najdziwniejszego gatunku muzycznego na świecie - muzyki z recyklingu! Grają na wszystkim, co wydaje dźwięk: na miotle, puszkach, talerzach, koszykach. Ich przedstawienia to pełnia energii, niesamowite osobowości i talenty z ogromnym doświadczeniem.

Recenzja Trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery