stat
Impreza już się odbyła

Q_racja Piękna

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty artystyczne dla osób dorosłych. Q_racja Piękna to warsztaty poruszające temat piękna w sztuce na podstawie wybranych książek ilustrowanych.

w każdy czwartek (do 29.10), godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny
Uczestnicy warsztatów wykonają własne książki w technice akwarelowej. Warsztaty poprowadzi sopocka artystka Grazyna Rigall, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale malarstwa w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego.

Zajęcia są częścią autorskiego projektu Alfa_Bet_Czarów, skierowanego do dzieci, młodzieży, dorosłych i osób z ograniczonymi możliwościami korzystania z dóbr kultury, którego pomysłodawczynią jest Gosia Golińska. Więcej o projekcie znajdziecie na https://pgs.pl/ oraz https://alfa-bet-czarow.tumblr.com/

Dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Informacja o biletach

Koordynacja i zapisy: Maja Murawska, edukacja@pgs.pl, tel. 58 551 06 21
Liczba uczestników: 10 osób. Obowiązują zapisy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Prawa licencyjne do jakiego głośnego musicalu Amerykanie sami zaproponowali Teatrowi Muzycznemu w Gdyni?

 

Najczęściej czytane