• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Pusz feat. Skubas

Klub Atlantic zaprasza na koncert Pusz feat. Skubas.

Otwarcie drzwi: 18:00
Początek koncertu: 19:00
Bilety wkrótce w sprzedaży

jazz - koncerty w Trójmieście


"Pąki białych róż" to debiutancki album zespołu PUSZ, założonego przez Pawła Osickiego (perkusisty kultowej grupy Pogodno), z udziałem wybitnych polskich muzyków. PUSZ oscyluje pomiędzy eksperymentalnym popem, alternatywą, elektroniką i jazzem.

Repertuar płyty obejmuje awangardowe i nowoczesne wersje starych polskich pieśni przemieszane ze współczesnymi autorskimi kompozycjami Pawła Osickiego, tym samym aktualizując i odświeżając polską muzykę z dawnych lat. Treści tekstowe piosenek zostały okrojone o wybrane wersy i zwrotki, by podkreślić to, co w nich ponadczasowe.

Sam autor o projekcie mówi:
"Płyta ta jest podróżą po starych pieśniach ujętych we współczesny, awangardowy sposób. Jest to pop alternatywny, nasiąknięty wieloma stylami i autorskimi rozwiązaniami. Dzięki świeżemu podejściu i udziałowi wybitnych polskich muzyków, pieśni zakurzone i obrosłe często w historyczny pompatyzm, mogą odzyskać blask swych melodii, nabierają wyjątkowego kontekstu i brzmienia".

Podczas czerwcowego koncertu w Gdyni zespół wystąpi w składzie: Paweł Osicki (perkusja, wokal), Skubas (wokal, gitara), Antoni Ziut Gralak (trąbka), Piotr Mania (fortepian, synth), Jacek Mazurkiewicz (bas).

Przeczytaj także

Informacja o biletach

więcej informacji wkrótce

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie przechowywany jest obecnie księgozbiór Johanna Uphagena?