stat
Impreza już się odbyła

Przyjazne, dzikie, niebezpieczne. Różne oblicza zwierząt w sztuce

W nadchodzący piątek, 5 lipca 2019 r., rozpocznie się pierwsze spotkanie z cyklu Letnia Akademia Historii Sztuki. Bezpłatne spotkania przeznaczone są dla osób dorosłych, seniorek oraz seniorów. Półtoragodzinne wykłady poświęcone sztuce i interpretowaniu jej znaczenia odbędą się w pierwsze piątki lipca, sierpnia oraz września 2019 r. w Dworze Artusa oraz Domu Uphagena. Zajęcia rozpoczynają się o 12:30.

DIY dzieci

w każdą sobotę (do 21.12), godz. 11.00

Gdańsk,
bilety 30 zł
- Letnia Akademia Historii Sztuki jest przeznaczona dla osób rozpoczynających przygodę ze sztuką, albo chcących poszerzyć swoją wiedzę. Wakacyjne wykłady to także okazja, by spotkać się w wakacje z ludźmi o podobnych pasjach i porozmawiać o sztuce. Tematyka zajęć skupia się na ogólnych i popularnych motywach, które odnajdziemy np. w malarstwie. Gorąco zachęcamy do udziału w całym cyklu wykładów. Dzięki nim zrozumiemy przekaz dzieł, które odnajdziemy w kościołach, muzeach i galeriach sztuki - mówi Katarzyna Samotyj z Działu Edukacji Muzeum Gdańska.

Cykl zajęć jest przeznaczony dla 20-25 osób. Spotkania odbędą 5 lipca i 2 sierpnia w Dworze Artusa oraz 6 września w Domu Uphagena. Obowiązują zapisy mailowe pod adresem edukacja@muzeumgdansk.pl. Informacje o zajęciach udzielane są pod numerem telefonicznym 789 449 685.

Przyjazne, dzikie, niebezpieczne. Różne oblicza zwierząt w sztuce
Kiedy: 5 lipca 2019 r., godz. 12:30-14:00
Gdzie: Dwór Artusa, ul. Długi Targ 43/44
Wstęp: bezpłatny, rejestracja edukacja@muzuemgdansk.pl oraz 789 449 685

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy: edukacja@muzuemgdansk.pl oraz 789 449 685

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Kto na początku był liderem legendarnego działającego w Gdańsku teatrzyku Bim-Bom, z którego wywodzą się m.in: Jacek Fedorowicz i Alina Afanasjew?