stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku

bilety 100 zł

Kuba z plecakiem

sty 30

czwartek, godz. 18.00

Gdańsk,
Wstęp wolny
"Plama" Gdański Archipelag Kultury zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie z Robertem Woźniakiem i Jarosławem Derkiem, którzy wraz z grupą przyjaciół, w ciągu miesiąca, przejechali 15 000 km Jedwabnego Szlaku, a wszystko to 30-letnim UAZ-em. Początek spotkania: godz. 18.00. Wstęp wolny! W 2018 roku odbyliśmy wyjątkową podróż. Pokonaliśmy ponad 15 000 km przez terytorium 13 krajów w zaledwie miesiąc. Dodatkowo, żeby podnieść sobie poprzeczkę, zrobiliśmy to 30 - letnim UAZem "Buchanka", który nie jest ani komfortowy ani bezawaryjny. W Polsce jest jeszcze tylko kilka osób, które odważyły się ruszyć UAZem w świat.


Podczas naszej wyprawy przeżywaliśmy niesamowite przygody, odwiedzaliśmy egzotyczne  miejsca i spotykaliśmy wspaniałych ludzi, zarówno mieszkańców odwiedzanych krajów, jak i innych podróżników.  I o tym wszystkim właśnie opowiada nasza historia "Przygody Buchanki na Jedwabnym Szlaku". Nie jest to typowe spotkanie podróżnicze, a opowieść o przygodach, potwierdzona ciekawymi zdjęciami i dużą ilością podpowiedzi dla osób chcących przeżyć swoją własną przygodę."


"Plama" Gdański Archipelag Kultury
ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Tel. 58 557 42 47
www.gak.gda.pl
www.facebook.com/PlamaGAK

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?