stat

Przybora na 102: Magda Umer i Mumio

Na scenie pojawiają się trzy artystyczne temperamenty - Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona przez muzyczne trio.

wrz 13

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 69-119 zł
wrz 13

niedziela, godz. 18:00

bilety 65-85 zł
W związku z panującą epidemią koronawirusa informujemy, że planowany na 24 kwietnia spektakl "Przybora na 102" z udziałem Magdy Umer i MUMIO został przeniesiony na 13 września 2020r. Wszystkie zakupione bilety utrzymują swoją ważność na nowy termin. Osoby, które chcą zwrócić zakupione wcześniej bilety, prosimy o kontakt z bileteriami, w których dokonywane były ich zakupy.

W imieniu Artystów i KOMBINATU życzymy zdrowia i mówimy: "DO ZOBACZENIA we wrześniu!


Teksty Mistrza Jeremiego są przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer. Wszystko pięknie, z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane.

Teatralno-muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę. Pomimo dużej dynamiki i różnorodności, jest w spektaklu wewnętrzna harmonia i porządek, jakaś lekkość i radość. Może dlatego, że wzajemna sympatia artystów ma miejsce również poza sceną. Publiczność szaleje!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?