• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przegląd prac studenckich ASP. Art'em all!

Już 25 czerwca w monumentalnej hali Plenum, jednej z najpiękniejszych przestrzeni Stoczni Gdańskiej, odbędzie się Art'em all! - największa dotychczas wystawa studentek i studentów ASP w Gdańsku. To wydarzenie bez precedensu: 3000 m kw wypełnionych ponad setką prac ze wszystkich wydziałów: Malarstwa, Grafiki, Rzeźby i Intermediów oraz Architektury i Wzornictwa.

Relacja z imprezy

1 lipca - 28 sierpnia 2022, godz. 14:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

16 sierpnia - 2 października 2022, godz. 10:00 - 18:00

bilety 15 zł
ulgowy 11 zł
przedsprzedaż 15 zł
To zdecydowanie największy, a także nie ostatni, pokaz dokonań naszych studentów w zewnętrznej galerii - mówi dr Adam Świerżewski, główny kurator wystawy i prorektor do spraw promocji i współpracy ASP - cieszy nas możliwość otworzenia się na szeroką publiczność, chcemy pochwalić się dokonaniami naszych studentów pokazując ich potencjał poza murami Akademii.

Dla Plenum to początek świetnej współpracy: nowej ery, w której będziemy jeszcze bliżej sztuki - dodaje Jakub Imani, pomysłodawca inicjatywy i współtwórca projektu Ulica Elektryków. - Oprócz zapewniania różnorodnego programu kulturalnego, od zawsze bardzo ważna była dla nas edukacja publiczności, wyznaczanie nowych kierunków i przekraczanie granic w ofercie muzycznej i artystycznej.

Art'em all pokaże nie tylko to, czym zajmuje się Akademia, ale też to, co aktualnie dzieje się w sztuce i projektowaniu. To rezygnacja z typowego, formalnego podejścia do sztuki; tym razem chodzi o młodość, szczerość i luz, które tę sytuację plasują zdecydowanie bliżej swobodnej opowieści niż skostniałej ekspozycji. Zapraszamy!

Organizatorzy: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Plenum
Patron: SQUARE
Patronat medialny: Notes Na 6 Tygodni

SQUARE to sześć wyjątkowych przestrzeni przy Ulicy Elektryków w Gdańsku, w których spotykają się relaks, muzyka, sztuka i kulinaria. Przestrzenie SQUARE tworzą: Ulica Elektryków, Plener 33, klub B90, hala Plenum, hub kulinarny W4 Food Squat oraz alternatywny klub koncertowy Drizzly Grizzly. 

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ważnym trójmiejskim artystą street artu, tworzącym pod pseudonimem M-city, który stworzył "galerię społecznego muralu" komentującą polską rzeczywistość społeczno-polityczną, jest: