stat

Przegląd Teatrów Amatorskich - Kurtyna 2019

Zapraszamy już po raz czwarty na Przegląd Teatrów Amatorskich - Kurtyna 2019.

Stowarzyszenie "Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku" to organizacja, która powstała, by wspierać rozwój każdego człowieka, zwłaszcza tego, znajdującego się w trudnej sytuacji, wykluczonego społecznie, niepełnosprawnego oraz zagubionego we współczesnym świecie.

REGULAMIN I ZASADY PRZEGLĄDU KURTYNA 2019Nasza misja jest prosta - stworzyć przestrzeń zdolnym, amatorskim grupom teatralnym do pokazania swojego dorobku artystycznego większej publiczności. Chcemy stworzyć miejsce, w którym sztuka będzie niosła ponadczasowe wartości. Pragniemy, aby wystawiane podczas Przeglądu spektakle pobudzały publiczność do refleksji, stawiały pytania o sens życia, pokazywały wybór pomiędzy dobrem a złem, relację z Bogiem i drugim człowiekiem. Chcemy promować teatr wartościowy, teatr z przesłaniem oraz ludzi, którzy taki teatr tworzą. Przyświeca nam idea jednoczenia wszystkich teatralnych pasjonatów w rodzinne grono.

Działamy na rzecz indywidualnych osób, ale również całych rodzin - pomagamy odnaleźć w życiu wartości i cele, które nadadzą mu sens. Organizujemy wydarzenia teatralne, warsztaty i festiwale artystyczne, wspieramy rozwój kultury i sztuki, prowadzimy kluby dyskusyjne, bibliotekę oraz czytelnię. Pokazujemy, że warto rozwijać swoje pasje i talenty, a udział w wydarzeniach kulturalnych mocno ten rozwój wspiera.

Tworzymy miejsce, które sprzyja budowaniu wartości i własnego "ja", w którym zagubiony człowiek ma szansę odnaleźć swoją drogę w życiu i poczuć się spełniony. Obcowanie z kulturą i sztuką to ważna część w życiu człowieka - wpływa na jego empatię, rozwój emocjonalny, kształtuje charakter. Celem Katolickiego Amatorskiego Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku jest podejmowanie wszelkich działań, mających na celu aktywizację kulturalną społeczności oraz krzewienie zamiłowania do sztuki w każdym człowieku.

Swoje cele realizujemy przy współpracy z Parafią Rzymsko - Katolicką pod wezwaniem Chrystusa Króla w Gdyni.

Przegląd Teatralny MASSKA 2019

lis 18-20

poniedziałek - środa, godz. 10:00

Wstęp wolny

Mini Gdynia Open 2020

lut 24-27

poniedziałek - czwartek

Gdynia

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?