• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przegląd Piosenki Kabaretowej pamięci Wiesława Gołasa

Przegląd Piosenki Kabaretowej pamięci Wiesława Gołasa w Projektorni GAK już 18.12.2021 r. 18 grudnia na naszej scenie wystąpią młodzi artyści z całej Polski. Zaśpiewają dla Państwa znane i nieznane, lubiane i mniej lubiane piosenki, które niegdyś wykonywał niezapomniany Wiesław Gołas. Nie może Państwa zabraknąć!

Będzie to wieczór pamięci o nieprzeciętnej wyobraźni aktorskiej, pamięci o nietuzinkowym poczuciu humoru, pamięci o kunszcie aktorskim, pamięci Osoby, która bawiła, ale też skłaniała do refleksji pokolenia. Chcielibyśmy w niezwykły sposób upamiętnić Wiesława Gołasa, poprzez wieczór poświęcony piosence kabaretowej z jej najlepszych czasów.
Aktor wraz z grupą przyjaciół ze szkoły teatralnej współtworzył w drugiej połowie lat pięćdziesiątych legendarny kabaret "KOŃ". W latach 1965-1974 był gwiazdą kabaretu Dudek, gdzie wykonywał znane skecze, m.in. Ucz się Jasiu i bardzo popularne piosenki takie jak: "Ballada o Dzikim Zachodzie", "Tupot białych mew", "W co się bawić", "W Polskę idziemy".
Występy w telewizyjnym Kabarecie Starszych Panów (1959-1966) sprawiły, że popularność zapukała do drzwi Artysty. To właśnie w programach Kabaretu Starszych Panów i Divertimento znalazły się znane i lubiane do dziś piosenki: "Kapturek 62", "Upiorny twist", "No co ja ci zrobiłem?", "Moja dziewuszka nie ma serduszka", "Podła".

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Bilety:
https://www.bilety24.pl/koncert/1237-przeglad-piosenki-kabaretowej-pamieci-wieslawa-golasa-71700?id=372445

Uwaga!
JEŻELI BILETY NA STRONIE BILETY24.PL SĄ WYKUPIONE, PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ, DODATKOWĄ PULĘ BILETÓW ZACHOWALIŚMY NA DZIEŃ WYDARZENIA. BILETY BĘDĄ DO KUPIENIA OD GODZ. 17:00 W NASZEJ PLACÓWCE.
CHCEMY ŻEBY BYŁO MIŁO I BEZPIECZNIE, DLATEGO ZACHĘCAMY DO ŚCIĄGNIĘCIA CERTYFIKATÓW COVID.
Obecny limit widzów podczas wydarzenia to 30%, dlatego jest to dla nas wszystkich bardzo ważne, dajmy szansę uczestnikom do zaprezentowania się przed jak największą publicznością, ale też sami dla siebie nie stwarzajmy zagrożenia

Opinie

Sprawdź się

Pochodząca z Gdańska aktorka i malarka Beata Poźniak od lat mieszka poza granicami kraju. Jest inicjatorką wprowadzenia w USA oficjalnych obchodów: