• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Promocja książki prof. Jacka Jassema

Nadbałtyckie Centrum Kultury zaprasza na promocję książki prof. Jacka Jassema "Zatrzymane w biegu". Spotkanie odbędzie się z udziałem autora.

sie 18-21

czwartek - niedziela, godz. 11:00 - 22:00

Sopot
Wstęp wolny
paź 6-8

czwartek - sobota, godz. 16:00 - 19:00

Sopot,
Los sprawił, że choroba, którą pomógł pokonać wielu ludziom, dopadła go samego. W walce z nią nie był sam, pomoc zaofiarowali mu onkolodzy z wielu znakomitych ośrodków medycznych na świecie. Nie skorzystał z tych propozycji, z chorobą zmierzał się w swoim szpitalu, wśród swoich. Nie był osamotniony, cały czas była przy nim kochająca rodzina, rzesze przyjaciół, oddani współpracownicy, byli i obecni pacjenci. Pokazał wszystkim, że z rakiem można wygrać. A że choroba stała się punktem zwrotnym w jego życiu, możemy przekonać się, czytając jego zapiski z "czasów zarazy". W biegu przez życie zatrzymał się, na chwilę, chyba złagodniał. Potrafi dzisiaj docenić sprawy i rzeczy codzienne, cieszyć się z wygranej walki. (Barbara Kanold)

Prowadzenie: Red. Renata Furman
Fragmenty książki przeczyta: Jerzy Kiszkis
Oprawa muzyczna: Paweł A. Nowak

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z okazji obchodów 25. rocznicy powstania Solidarności na terenie Stoczni Gdańskiej odbył się koncert: