stat
Impreza już się odbyła

Promień - wystawa fotograficzna

Filia 7 Broadway Biblioteki Sopockiej i Sopoteka zapraszają na wystawę fotograficzną "Promień" otwartą w dniach 5 listopada 2018 (wernisaż) - 7 grudnia 2018 (finisaż).

wernisaż
5 listopada 2018 /poniedziałek/ 17:00 - 19:00

finisaż
7 grudnia 2018 /piątek/ 17:00 - 19:00

godziny otwarcia wystawy:
poniedziałek, wtorek i piątek 12:00 - 19:00, środa 12:00 - 15:00, czwartek 8:00 - 15:00, w sobotę i niedzielę wystawa jest niedostępna.

Wystawa fotograficzna "Promień"
Wystawa inspirowana lasem i wartością, jaką wnosi on do miasta. To, co najpiękniejsze w lesie to promienie światła wpadające przez korony drzew i tworzące unikalną atmosferę. Wszystkie prezentowane zdjęcia zostały namalowane leśnymi promieniami światła.

Na wystawie zostanie zaprezentowanych 49 czarno-białych zdjęć 15 autorów uczestników warsztatów fotograficznych organizowanych przez Sopotekę i Sopocki Klub Fotograficzny (Oddział PTTK Sopot) w ramach patrolu ekologicznego - części projektu Biblioteki Sopockiej #wrzućtodokosza.

By pokazać piękno otaczających nas Lasów Sopockich zredukowano kolor prezentując oglądającym to, co ukryte dla ludzkiego oka, jednocześnie przedstawiając las w unikatowy sposób.

Więcej informacji o autorach prac na miejscu wystawy i na stronie: promien.studiopcf.com
facebook.com/SopockiKlubFotograficzny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Iloma salami wystawowymi dysponuje pawilon wystawienniczo-edukacyjny sopockiego Grodziska?