stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Projekt + Nowa Forma Plakatu - spotkanie z Krzysztofem Iwańskim

Wydarzenie w ramach

PROJEKT+ to cykl spotkań, który poświęcony będzie twórczości projektantów, którzy wpływają na nasze otoczenie, a ich pomysły oraz projekty są odpowiedzią na współczesne potrzeby. Naszym pierwszym gościem, będzie niezwykły grafik Krzysztof Iwański z miasta Łodzi.

Jego plakaty zdobywają nagrody i odnajdujemy je spacerując po europejskich stolicach. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z nim to doskonała okazja na rozmowę oraz refleksję nad kondycją polskiego dizajnu.

Krzysztof Iwański, rocznik 1985, skończył łódzką Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki i Malarstwa, broniąc dyplom w 2009 roku. Wśród przygotowywanych przez niego plakatów znaleźć można zarówno festiwalowe, jak i zapowiadające wydarzenia muzyczne czy teatralne.

Iwański pracuje nad swoimi projektami kompleksowo: kontroluje cały proces, od fazy wstępnej aż do samego druku. Typografia zajmuje w jego pracy centralne miejsce. Sprawnie łączy liternictwo z obrazami, pozwalając im przenikać się i tworzyć ściśle przemyślane, harmonijne kompozycje.

Plan na kolejne spotkania:
17.10.2020 / godz.: 16:00 Marta Flisykowska: Projekt + Modeling Przedmiotu
21.11.2020 / godz.: 16:00 Michał Ptak: Projekt + Auta Przyszłości

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie
(3) Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
(4) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
(5) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy za pomocą formularza zapisów, który jest dostępny na stronie:
https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/krzysztof-iwanski-projekt-nowa-forma-plakatu/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku zbudowano Łaźnię Miejską w Nowym Porcie? Jaką funkcję będzie pełniła współcześnie?