• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Projekt Manhattan - Mad World

2 sierpnia gdański Teatr Pinezka zaprezentuje spektakl dla dzieci z clownadą i marionetkami pt. "Mad World" (Szalony świat). Widowisko odbędzie się w na 4 piętrze GCH Manhattan w Taras Sztuki Niebo Bistro & Bar

Spektakl pt. "Mad World" (Szalony świat)
Uliczny Clown występuje ze swoimi marionetkami: clown Eśko, Maxim szczudlarz, Leon rowerzysta...nagle wiatr porywa clowna do magicznego lasu w którym żyją fantastyczne stworzenia: Faun, Wróżki, Elfy, Krasnoludki itp. Sielankę magicznego lasu przerywają buldożery, spychacze i koparki które w miejsce lasu budują supermarket. Historia niestety nie kończy się happy endem.

Premiera wrzesień 2019 w Great Arizona Puppet Theatre w Phoenix USA

Spektakle dla publiczności w każdym wieku.

Czas spektaklu 45 min

Teatr Pinezka Przemysława Grządzieli powstał w Gdańsku w 1980 roku, czyli w tym roku obchodzi swoje 40-sto lecie. Teatr Pinezka reprezentuje Kulturę Polską na całym świecie. Dwukrotnie występował w Kennedy Center w Washington DC, Exspo'92 w Sevilli, Expo 2000 w Hanoverze, Amman w Jordanii na zaproszenie Konsulatu Brytyjskiego. Zapraszany i nagradzany na największych festiwalach teatralnych na świecie: Chiny, Japonia, USA, Tunezja, Jordania, Egipt, Palestyna, Ekwador, Meksyk, Rosja i prawie wszystkie kraje Europy.

Organizator zastrzega prawo ograniczenia liczby osób zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami

Więcej na: https://gsa.net.pl/ i na fb https://www.facebook.com/Projekt-Manhattan-Eksplozja-Sztuki-105826867848124/?modal=admin_todo_tour

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy powstało Akwarium Gdyńskie?