• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Projekt Ciało otwarte

Zapraszamy 2 lutego do Teatru Atelier Sopot na Projekt artystyczo - badawczy CIAŁO OTWARTE.

w każdy poniedziałek (do 24.06), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 150 zł
Projekt Ciało otwarte ma na celu rozwój osobisty i artystyczny uczestników, którzy pracują pod okiem prowadzącej na kilku poziomach: cielesnym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym. Pod koniec sezonu (maj/czerwiec 2023) zrealizują projekt artystyczny - film, na którego jakość będą mieli wpływ sami uczestnicy.

Do tej pory powstały trzy filmy w ramach "Ciała otwartego: - "IKE. Świat jest taki, jaki myślisz, że jest", "KALA. Nie ma żadnych ograniczeń", "MAKIA" Energia podąża za uwagą". Wszystkie filmy można obejrzeć na kanale YouTube Sopockiego Teatru Tańca
W tym roku grupa pracować będzie nad 4 prawem hawajskiej huny:
MANAWA moment mocy jest teraz

Podstawą warsztatu jest technika tańca współczesnego wzbogacona o takie elementy jak: improwizacja, proces choreograficzny, praca z emocjami, praca z energią ciała eterycznego, wizualizacje, mindfulness i inne.

Zapraszamy osoby doświadczone w różnych dziedzinach pracy z ciałem z naciskiem na taniec (ale również mogą być inne formy ruchowe).


Ważna jest także otwartość na nowe, chęć rozwoju i zamiłowanie do eksperymentu. W okresie przygotowawczym do filmu (późna zima, wiosna) planujemy także dodatkowe warsztaty weekendowe.
Prowadząca: dr Joanna M. Czajkowska
Inwestycja: 240 zł za miesiąc

Prosimy przysyłać zgłoszenia mailowo na adres:
sopot.dance.theatre@gmail.com w tytule: "CIAŁO OTWARTE", w zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko i dodać kilka słów o sobie.

Za warsztaty płacimy do 5 dnia każdego miesiąca. Kwota za zajęcia jest stała i obejmuje miesiąc (bez względu ile miesiąc ma czwartków 3,4 czy 5)
Prosimy o płatności przelewem na konto stowarzyszenia:

Millenium Bank nr rachunku 85 1160 2202 0000 0001 4375 9094
DANCE [SIC!] ASSOCIATION
ul. Oskara Kolberga 31/20, 81-881 Sopot, Polska
NIP: 585-13-98-175

O prowadzącej: Joanna M. Czajkowska doktor sztuki w dyscyplinie taniec, współzałożycielka Sopockiego Teatru Tańca, choreografka z ponad 25-letnim doświadczeniem, swój rozwój artystyczny łączy z rozwojem duchowym i osobistym. Pracuje z ciałem i z energią nie tylko na poziomie sztuki, ale także na poziomie terapeutycznym - hawajskiego lomi lomi nui, kahi loa oraz japońskiego Reiki.
ZAPRASZAMY!!!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    240 zł
Inwestycja: 240 zł za miesiąc

Opinie

Sprawdź się

Twórcą gdańskiego muralu z podobizną Zbigniewa Wodeckiego jest: