stat
Impreza już się odbyła

Pro Forma

Czym jest improwizacja komediowa? Aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza i przećwiczonych tekstów. Wszystko powstaje na oczach publiczności i przy ich udziale. Każdy spektakl jest wyjątkowy, gdyż zagrany raz nigdy więcej się nie powtórzy. Zobacz co tym razem powstanie na scenie Teatru w Oknie!

lut 14

poniedziałek, godz. 20:05

Gdańsk,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
Bohater. Dziś nie musi nosić peleryny ani dokonywać heroicznych czynów. Dziś może być zwykłym człowiekiem - takim jak ty czy ja. Spojrzymy na niego nieco innym okiem. Może to bohater filmu, który żyje wbrew napisowi na plakacie? A może człowiek, o którym nigdy nie powstanie film, chociaż przez cały czas stoi w świetle reflektorów? Zastanów się - kto może być takim niedocenianym bohaterem. Albo jaka czynność może być heroiczna, choć wcale na taką nie wygląda. Razem z teatrem Pro Forma zanurzymy się w historię o bohaterze na nasze czasy.

Pro Forma to Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz - jedni z najaktywniejszych improwizatorów w gdańskim środowisku komediowym. Od początku działalności tworzą autorskie spektakle improwizowane, w oparciu o własne pomysły i styl. Pod płaszczykiem komedii często przekazują prawdy życiowe i przedstawiają normy społeczne w krzywym zwierciadle. Czerpią garściami z estetyki teatru, lecz nadają spektaklom lekkości i łatwości w odbiorze.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Noblista z Wrzeszcza, autor "Blaszanego bębenka", którego imię nosi galeria miejska to:

 

Najczęściej czytane