• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pro Forma - Przemebluj swoje życie

Zmiany są dobre. Tak mówią. Nie zawsze muszą być duże. Wystarczy przesunąć krzesło. Zwłaszcza, jeśli to krzesło jest wszystkim, co masz. Czasami to inni mówią, jak masz ustawić swoje meble. Brzmi znajomo?

lut 14

wtorek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
ulgowy 30 zł
Nasi bohaterowie ze zmianami są za pan brat. Zawsze pojawi się ktoś, kto powie im, jak mają sobie urządzić życie. Czasem na lepsze, czasem na gorsze. A na koniec i tak zostaną im tylko krzesła. Chodź razem z nami przemeblować ich życia.

Pro Forma to Emilia Szydłowska, Bartosz Cicharski i Tadeusz Jaśkiewicz - jedni z najaktywniejszych improwizatorów w gdańskim środowisku komediowym. Od początku działalności tworzą autorskie spektakle improwizowane, w oparciu o własne pomysły i styl. Pod płaszczykiem komedii często przekazują prawdy życiowe i przedstawiają normy społeczne w krzywym zwierciadle. Czerpią garściami z estetyki teatru, lecz nadają spektaklom lekkości i łatwości w odbiorze.

Czym jest improwizacja komediowa? Aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza i przećwiczonych tekstów. Wszystko powstaje na oczach Publiczności i przy ich udziale. Każdy spektakl jest wyjątkowy, gdyż zagrany raz nigdy więcej się nie powtórzy. Zobacz co tym razem powstanie na scenie Teatru w Oknie!

Opinie

Sprawdź się

Skąd bierze się nazwa Dworów Artusa, znajdujących się w różnych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Toruń, Łódź)?