• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Prezentacja podróżnicza Rafała Króla Lemmenjoki - największy las Europy

DKF Miłość Blondynki zaprasza 27 listopada na prezentację podróżniczą Rafała Króla Lemmenjoki - największy las Europy w ramach 7. edycji Nordic Focus Festival 2022.

Rafał Król, Expeditions.pl

Rafał Król
Urodziłem się w połowie lat 70 nad zimnym morzem i zimno zostało moim znakiem firmowym. Jestem mieszkańcem Gdyni- miasta młodego, nowoczesnego, aczkolwiek niezbyt dużego- co idealnie wpisuje się w moje potrzeby. Gdybym miał uchylić nieco rąbka prywatności swej osoby, powiedziałbym tak: bardzo lubię wino, gram na gitarze, lubię też ciemne okulary, i konsumowanie kultury w postaci kina , teatru czy wszelkiego rodzaju wystaw. Jestem złośliwym szydercą i właścicielem kolekcji zaraźliwych powiedzonek. Uwielbiam kawę i herbatę, choć na wyprawach mogę bez tego przeżyć. Słucham bardzo różnej muzyki, od klasyki do jazzu i trash metalu. Nigdy nie nosiłem krawata i mam bardzo wyczulony węch. Księżyc podczas pełni nie pozwala mi spać. Mówię to co myślę, robię to co mówię. Sporo informacji o mnie można znaleźć w zakładce MEDIA w znajdujących się tam wywiadach.

Od najmłodszych lat interesowały mnie ekspedycje i podróże w formule odbiegającej od standardowych karier wspinaczy, podróżników czy survivalowców. Gdybym miał podsumować swoje wyprawy- to jest klika wspólnych cech które przewodzą wszystkim moim przedsięwzięciom. Unikam miejsc znanych i uczęszczanych, mówiąc wprost unikam ludzi. Fascynuje mnie to, że są jeszcze miejsca gdzie można być pionierem. Osobą która opisze i zrobi zdjęcia miejsc nieeksploatowanych lub zwróci ludziom uwagę na miejsca na których istnienie umyka powszechnej uwadze. Inspirują mnie miejsca gdzie przetrwanie jest trudne. Wyprawy w takie miejsca pozwalają mi się sprawdzić, zdobyć nowe umiejętności i dowiedzieć sporo o mnie samym. Pozwalają również rozwijać moją kolejną pasję, a mianowicie wprowadzać w życie nowe produkty, wynalazki i rozwiązania techniczne dzięki którym staje się bezpieczniej i można osiągać jeszcze bardziej niedosiężne cele. Od prawie 20 lat z moich testów korzysta wielu liderów światowego sprzętu outdoor, w tym nie tylko firmy rodzime ale również norweskie czy amerykańskie. 

https://expeditions.pl/

NFF 2022
NFF 2022

Opinie

Sprawdź się

Która z instytucji jest posiadaczem największej kolekcji urn związanych z kultem ognia?