stat
Impreza już się odbyła

Prezentacja nowych zbiorów Biblioteki Gdańskiej

W jesiennej odsłonie wystawy prezentujemy wiele nowości, które trafiły do nas w drodze zakupów, darów i wymiany międzybibliotecznej. Wśród nich warto wymienić wydawnictwa o tematyce regionalnej, np. monumentalne, bogato ilustrowane dzieło Od Czarnych Huzarów do Niebieskich Beretów.

cze 3

środa, godz. 19:00

Gdańsk, online
Wstęp wolny

21 maja - 16 czerwca 2020, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dzieje garnizonu w Gdańsku Wrzeszczu pod redakcją Krzysztofa Macieja Kowalskiego; publikacje związane z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości i brzemiennym w wydarzenia wiekiem XIX, np. intrygujący i nowatorski projekt wydawniczy Wiek XIX. Przedstawienia Ewy Partygi oraz pierwszy z 6 tomów Dzienników Michała Römera zatytułowany Dzienniki 1911-1913. Regularnie pozyskujemy publikacje obcojęzyczne, których przykłady również znajdują się na wystawie. Ciekawostką są książki dla dzieci i młodzieży.

Wystawę można oglądać od 24 października do 19 grudnia 2018 roku w nowym gmachu PAN Biblioteki Gdańskiej przy ul. Wałowej 24 (pn-pt. 8.00-19:45, sb. 8.00-15.00).

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jak nazywał się zorganizowany w 1984 roku przegląd filmowy organizowany przez klub Żak, podczas którego zaistniał dziś znany reżyser Krzysztof Krauze?