• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PreTekst - I urodziny spektaklu

maj 22

środa, godz. 19:00

bilety 37,90 - 53,90 zł
cze 7

piątek, godz. 19:00

Wstęp wolny
Rok temu w Windzie Teatr Alpaka dał premierowe przedstawienie PreTekstu. Teraz grupa powraca w to samo miejsce, żeby wspólnie z Wami świętować pierwszą rocznicę premiery. Z tej wyjątkowej okazji aktorzy zagwarantują Wam wspaniały wieczór, pełen teatralnych uniesień. Są wszak rok bardziej doświadczeni w graniu PreTekstu, a i sam spektakl okrzepł i wydoroślał. 

PreTekstto pretekst do spędzenia naprawdę udanego wieczoru. To pretekst do śmiechu i wzruszenia, do zabawy i do myślenia. To doskonałe przedstawienie, które wywołuje wiele emocji. 

Pisarz bez weny z deadlinem na karku, noc rozświetlona jedynie pustą stroną edytora tekstu i całkowita bezradność wobec braku pomysłów. Trzeba od czegoś zacząć, czemu by nie od wymyślenia postaci...

A gdyby te postacie miały własne pomysły i ambicje? A gdyby chciały więcej, niż mogą dostać od podrzędnego pisarzyny? A gdyby przyszły zawalczyć o swoje? Toż to mógłby być dramat!
Albo komedia. Bardziej komedia. I to naprawdę zabawna i mądra. O sztuce, o tworzeniu, o ambicjach, o tęsknotach. I na pewno nie o miłości.

Bo wszystkie historie są o miłości, lecz nie ta.
No i nie oszukujmy się - to jest naprawdę dobry tekst, a w dodatku brawurowo zagrany.
To spektakl, który naprawdę warto przeżyć i okazja, której nie warto przegapić. Przeżyjmy go razem w Windzie. Za darmo. Ale na zapisy. No i przyjmujemy prezenty.

Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy: winda@gak.gda.pl 


Dołącz na Facebooku
 

Informacja o biletach

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy: winda@gak.gda.pl

Opinie

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?