• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Pracownia Wielkiej Fabryki Elfów

Pracownia plastyczna z Agatą Półtorak

Pracownia plastyczna to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywać się będą w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej.

Poprowadzi je Agata Półtorak - artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.

Spotkania z cyklu Pracownia plastyczna pozwolą młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych i znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.

W lutym zapraszamy na warsztat szycia ręcznego z elementami prostego zdobienia muliną. Młodsze dzieci z gotowych półproduktów, starsze - samodzielnie wykonają pluszową maskotkę niedźwiedzia polarnego. Przy odrobinie cierpliwości uda się też pewnie wyhaftować muliną sierść i pyszczek misia, a może nawet uszyć proste ubranko.

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.
Dofinansowano za środków Miasta Sopotu.

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.

Opinie

Sprawdź się

Kiedy wzniesiono Dom Przyrodników w Gdańsku i jaka instytucja się w nim dziś mieści?