• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pracownia plastyczna: wiosenne drzewa

Pracownia plastyczna to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywają się w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Warsztaty prowadzi Agata Półtorak - artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.

w każdą sobotę (do 17.06), godz. 10.00, 11:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Spotkania z cyklu Pracownia plastyczna pozwalają młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów mogą posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych, by znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.

W kwietniu podczas warsztatów młodzi artyści wykonają kwitnące wiosenne drzewa metodą tkania na dereniowym kółku.

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu.

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.

Opinie

Sprawdź się

W jakim trójmiejskim teatrze grała Teresa Budzisz-Krzyżanowska?