• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pracownia plastyczna: Wspaniały Pan Lis

Pracownia plastyczna to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywać się będą w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Poprowadzi je Agata Półtorak artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.

w każdy czwartek (do 22.06), godz. 16:00, 18:15

Gdańsk,

w każdą sobotę (do 24.06), godz. 10:00, 11:30

Gdańsk, ul. Profesora Mariana...
bilety 40 zł
Spotkania z cyklu Pracownia plastyczna pozwolą młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych i znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.

W marcu zapraszamy młodych artystów do stworzenia półprzestrzennego portretu lisa (lub ewantualnie innego zwierza) techniką tekturoplastyki, któremu dodamy kolorów, podmalowując go temperą.

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.
Dofinansowano za środków Miasta Sopotu.

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.

Opinie

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?