• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Poznajmy się! Artystyczne spotkania dla dzieci | w każdą środę

Zapraszamy najmłodszych na cykl warsztatów odbywających się w każdą środę od września do listopada w NOMUS-ie. W każdym miesiącu dzieci rozbudzać będą swoją kreatywność i zaspokajać potrzeby twórcze pod okiem innego artysty, poznając różne techniki twórczego wyrazu. Zapewniamy materiały warsztatowe! 

We wrześniu na tapet weźmiemy fotografię. 

Warsztaty fotograficzne dla dzieci będą skupione na poznaniu ich sposobu patrzenia na świat. Uczestnicy nauczą się podstaw obsługi aparatu, komponowania obrazu i szukania światła. Zajęcia będą nastawione na zdobywanie wiedzy w praktyce. Po krótkiej części teoretycznej najmłodsi będą wykonywali własne fotografie, przejdą przez proces selekcji i opowiadania historii na zdjęciach, a wszystko to odbędzie się w scenerii nieustająco zmieniającej się Stoczni Gdańskiej. 
 
Dla kogo? Dzieci w wieku 7-12 lat
Kiedy: 7, 14, 21, 28.09.2022, godz. 16:00 - 19:00
Prowadzenie: Bartek Bańka 
Obowiązują zapisy!
Kontakt: Ośrodek Edukacji Muzealnej, Wolontariatu i Współpracy z Publicznością: zapisy@mng.gda.pl, tel. 512034327
 
Poznajmy się! to pilotażowy cykl działań sąsiedzkich mający na celu budowanie publiczności NOMUS-u. Ich celem jest wzajemne poznanie się, a w szczególności poznanie potrzeb kulturalnych mieszkańców Śródmieścia. Mamy nadzieję, że dzięki przyjętej formule dialogu, skutkującej w przyszłości tworzeniem programu edukacyjnego odpowiadającego potrzebom mieszkańców, uda się nam zwiększyć uczestnictwo Gdańszczan i Gdańszczanek w ofercie NOMUS-u.  

Chcielibyśmy, aby proponowany cykl spotkań budował wśród uczestników szeroki zakres kompetencji, dlatego zachęcamy do udziału we wszystkich wrześniowych spotkaniach. Widzimy się w każdą środę o 16.00. 

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Sprawdź się

Pierwszym gdyńskim kinem, otwartym w 1926 roku, było: