stat
Impreza już się odbyła

Poznaj Świat ze SKAT - wystawa

W dniach 7 maja - 4 czerwca 2018 zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii podróżniczej "Poznaj Świat ze SKAT!", która gościć będzie w Bibliotece Manhattan w Gdańsku.

Wystawa "Poznaj Świat ze SKAT!" to efekt organizowanego od 2014 roku przez portal PromySkat konkursu fotografii podróżniczej pod tym samym tytułem. Na wystawie prezentowane są najlepsze, zwycięskie i wyróżnione fotografie w konkursie "Poznaj Świat ze SKAT!".

Zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników ukazują ciekawe miejsca na całym świecie. Niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób - od dalekiej Birmy, Sri Lanki a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach. Konkurs "Poznaj Świat ze SKAT!" dedykowany jest wszystkim miłośnikom podróży, w szczególności pasjonatom morskich wypraw. Nagrodą główną każdej edycji jest rejs promem dla 2 osób do Skandynawii. Dotychczas przy projekcie "Poznaj Świat ze SKAT!" wspierali nas: Polferries Polska Żegluga Bałtycka SA, Unity Line, TT-Line oraz Stena Line. W dn. 1-20 maja 2018 odbywa się kolejna 14 edycja konkursu.

Mamy nadzieję na rozbudzenie w widzach pasji do podróżowania - odkrycia piękna najbliższego otoczenia czy zachęcenia do dalszych wypraw.

Zapraszamy serdecznie na wystawę wszystkich miłośników podróży i fotografii.
Poznaj Świat ze SKAT!

Informacje:
http://www.poznajswiatzeskat.pl
http://www.wbpg.org.pl/biblioteka_manhattan

Organizatorzy:
- Biblioteka Manhattan
- SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. - operator transportowo-logistyczny, właściciel portalu promowego PromySkat, członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej

Biblioteka Manhattan ( 2p. Centrum Handlowego Manhattan)
Filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku
al. Grunwaldzka 82
Gdańsk

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Sobota 9.00-21.00
Niedziela: NIECZYNNE

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z trójmiejskich poetów otrzymał w 2009 roku prestiżową Nagrodę Kościelskich?