stat
Impreza już się odbyła

Poznaj Świat ze SKAT - wystawa

W dniach 06-29 kwietnia zapraszamy wszystkich melomanów, miłośników fotografii i podróżowania do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku na kolejną odsłonę wystawy fotografii podróżniczej "Poznaj Świat ze SKAT!". Fotografie eksponowane będą w foyer głównym na 1 piętrze - w dawnej Hali Turbin.

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

21 stycznia - 28 lutego 2021, godz. całodobowo

Gdańsk,
Wstęp wolny
Celem wystawy fotografii podróżniczej "Poznaj Świat ze SKAT!" jest prezentacja w przestrzeni publicznej najlepszych, zwycięskich i wyróżnionych zdjęć w konkursie "Poznaj Świat ze SKAT!". Zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników ukazują ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób od dalekiej Birmy, Sri Lanki a skończywszy na tatrzańskich czy kaszubskich pejzażach. Mamy nadzieję, na rozbudzenie w widzach pasji do podróżowania - odkrycia piękna najbliższego otoczenia czy zachęcenia do dalszych wypraw.

Wstęp na wystawę jest możliwy jest tylko podczas wydarzeń artystycznych odbywających się w tym czasie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jedynym w Polsce przeglądem spektakli musicalowych w Polsce jest...?