stat
Impreza już się odbyła

Pośredniku, twórz grafikę! Canva - warsztaty

Chcemy zaprosić Was na warsztaty na których nauczycie się tworzenia podstawowych grafik przydatnych w codziennej pracy pośrednika nieruchomości. Canva jest darmowym programem, który ma duże możliwości, a my pokażemy Wam jak można go wykorzystać.

w każdą środę (do 28.07), godz. 11.00

w każdy wtorek (od 03.08 do 31.08.2021), godz. 10:00 - 15:00

Wstęp wolny
Krok po kroku przejdziemy wspólnie przez proces tworzenia materiałów. Chcemy żebyście nauczyli się jak tworzyć grafiki potrzebne do Waszych ofert, które pokazujecie klientom czy folderów z Waszymi sylwetkami, a także grafiki na potrzeby Facebooka, Instagrama czy stron internetowych. Canva na pewno sprosta Waszym podstawowym potrzebom marketingowym i pomoże Wam zadbać o Wasz biznesowy wizerunek. A to wszystko możecie zrobić sami, oszczedzając czas i pieniądze.

Na warsztaty musicie zabrać za soba laptopy. 
 
WYDARZENIE JEST DARMOWE
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Zapisy na wydarzenie na naszej stronie sa warunkiem wzięcia udziału

Informacja o biletach

Zapisy na wydarzenie na naszej stronie sa warunkiem wzięcia udziału. https://bit.ly/2psUM6H

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?