• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki (1 opinia)

Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki
Szukasz prezentu na Dzień Matki? - Podaruj swojej Mamie Muzyczną Laurkę! Serdecznie zapraszamy Państwa na Koncert z serii Muzyka NiePoważna: Portret Kobiety.

Jaki jest portret kobiety?
Muzyka zna odpowiedź na to pytanie!

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Kobieta zmienną jest. Kobieta jest tajemnicza, zmysłowa, opiekuńcza, kochająca, mocna i delikatna zarazem. Chyba nikt nie potrafi wzbudzić emocji tak, jak przedstawicielka płci pięknej!

O kobietach - zagrają i zaśpiewają utalentowani soliści:
Paulina Araśniewicz - sopran,
Agnieszka Karpińska - mezzosopran,
Maciej Naczk - baryton,

a towarzyszyć im będzie Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Beniamina Baczewskiego. Oprócz solistów i orkiestry na scenie pojawią się również wielokrotnie nagradzani Tancerze Milo Group - Agencja Artystyczna ANARA Trójmiasto - choreografia Sylwia Balt. Wszystko to na przepięknej Scenie Teatralnej NOT Gdańsk.

Wykonamy dla Państwa arie i duety z najpiękniejszych oper i operetek, pieśni oraz piosenki. Usłyszą Państwo m.in. arie Carmen G. Bizeta, Flower Duet z opery Lakmé L. Delibes'a, czy też arię Julii z Romeo i Julii Ch. Gounoda. Pojawią się utwory ze specjalną dedykacją dla mam m. in. Kołysanka dla Okruszka, Nie dokazuj, Dziękuję Mamo.

Nie zabraknie muzyki filmowej. Usłyszą Państwo m. in. Walc z filmu Trędowata W. Kilara, czy też temat przewodni z serialu Dom A. Kurylewicza. Szczególne miejsce w programie koncertu zajmie światowe prawykonanie utworu "Morze" - kompozycji Beniamina Baczewskiego, która zapewniła mu wygraną w Międzynarodowym Projekcie "Butterfly". Będzie nostalgicznie, nastrojowo i wzruszająco. Nie zabraknie jednak muzycznego żartu i humoru jak na muzykę NiePoważną przystało.

Opinie (1)

  • Portret koniety

    Świetny koncert. Doskonale przygotowany. Prawdziwa uczta dla uszu i oczu. Przyjemność obcowania z dobrą muzyką. Orkiestra, soliści, dobór repertuaru i stroje wszystko wysoka półka. Młodzi potrafią

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W którym teatrze Paweł Huelle był kierownikiem literackim?