stat
Wydarzenie już się odbyło

Porady literackie - twórczość z szuflady

Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście zaprasza na wyjątkowe, bo literackie porady dla mieszkańców i mieszkanek Gdańska. Obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona. 

lis 17-18

wtorek - środa, godz. 17:00 - 20:00

Online
Wstęp wolny
lis 24-25

wtorek - środa, godz. 17:00 - 20:00

Online
Wstęp wolny
Zachęcamy do wyciągnięcia z szuflad swoich tekstów - wierszy, opowiadań i dramatów. Tych dokończonych i tych zawieszonych w połowie. Znana gdańska pisarka Barbara Piórkowska z chęcią je przeczyta, może coś podpowie, wskaże, odkryje w Waszych tekstach coś nowego.

W trakcie spotkania prowadząca opowie o blokadach, które czasami stają nam na drodze w trakcie pisania i naszych motywacjach, by sięgnąć po pióro (teraz bardziej klawiaturę). Będzie czas na wspólne rozmowy, dzielenie się doświadczeniami i bardziej indywidualne konsultacje.

Na spotkanie obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń). Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego związanego z sytuacją epidemiologiczną w Polsce (osoby uczestniczące w spotkaniu są zabowiązane do zakrywania ust i nosa przez cały czas trwania wydarzenia). 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu Klub Sąsiedzki KULTURA - Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak brzmi nazwisko XVI-wiecznego tajnego agenta protestanckiego królującego w Dworze Artusa razem z Pamienką z Okienka?

 

Najczęściej czytane