stat
Impreza już się odbyła

Pop-pop No.7 / Krzysztof Szlęzak

Halo Lenie! Pop-up No.7. 28.11-1.12 Tym razem Lenia przejmuje Krzysztof Szlęzak. A to jego historia! Czytajcie!

29 grudnia 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 12:30

Online
Wstęp wolny
Na przełomie roku 2017/2018 dopadł mnie największy do tej pory kryzys twórczy. Wrodzony pracoholizm w połączeniu z osobistymi rozterkami doprowadziły do tego, że na chwile "przestałem widzieć". Aparat zaczął kojarzyć mi się tylko z pracą i praktycznie przestałem zabierać go ze sobą wychodząc z domu. Dwa miesiące później kupiłem rower w pobliskim komisie i zacząłem bujać się po mieście mając w kieszeni tylko telefon, portfel i fajki. Pomyślałem, że skoro już jeżdżę to zacznę robić zdjęcia fajnie wyglądających miejsc i lokacji pod ewentualne przyszłe sesje zdjęciowe czy video. Bardzo szybko zrozumiałem, że to nie będą już tylko robocze zdjęcia pod "location scouting".

Robiąc wstępna selekcję pod tę wystawę zebrałem blisko 300 zdjęć, które wykonałem od tamtej pory. Zdjęć w większości niepublikowanych, mocno osobistych, szczerych i bezpośrednich. Powstałych pod wpływem chwili i dzięki temu, że zostały zrobione telefonem, bez zbędnych rozterek techniczno-teoretycznych. Czysta przyjemność z chwytania momentów gdzie jedyne nad czym się zastanawiasz to kompozycja.

Ostatecznie na wystawie pojawi się ponad 150 zdjęć, wykonanych wyłącznie telefonem. Zdjęć, które są historią o odzyskanej miłości do fotografii i potwierdzeniem teorii, że najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie.

Zapraszam serdecznie!

Krzysztof Szlęzak

Widzimy się w Leniu
Piwna 52/53
Podaj dalej!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który duży gdański festiwal o zasięgu międzynarodowym kultywuje tradycje Solidarności w przejawach kultury?