Patronat

Ponad Strachem - spektakl gościnny

musical
Bilety
Kup bilet 45 - 50
kasy:
690-335-456, 690-508-286
wystawia:
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium
data premiery:
28 kwietnia 2022
 • Bilety
  Cena normalna: 50, 45 zł
  Kup bilet
  kwi 28
  Czwartek, 28 kwietnia
  godz. 19:00
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6
 • Bilety
  Cena normalna: 50, 45 zł
  kwi 29
  Piątek, 29 kwietnia
  godz. 9:00, 12:00
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6
 • Bilety
  Cena normalna: 50, 45 zł
  maj 19-20
  Czwartek - Piątek, 19 maja - 20 maja
  godz. 9:00, 12:00
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6

Informacja o biletach

Bilety do nabycia na stronie: www.stowarzyszenieteatralne.pl/repertuar albo pod numerem telefonu 690 335 456. Cena 45 - 50 zł
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium zaprasza na premierę musicalu "Ponad Strachem"

Najnowsza produkcja Stowarzyszenia to wzruszająca, wielowątkowa, osadzona w latach nazistowskiej okupacji, historia młodej Aliny Suwalskiej i jej rodziny. Rodziny, która pomimo strachu szerzy dobro w świecie pełnym nienawiści. Oparta na mozaice przekazów historycznych fabuła pokazuje dramat dehumanizacji stojący za nazistowską ideologią i nieustającą walkę o mieszkające w każdym człowieku dobro, miłość i nadzieję. Historia ubrana w ponad dwadzieścia wzruszających utworów, ambitną choreografię i talenty kilkudziesięciu pełnych pasji młodych artystów Stowarzyszenia nie pozostawi nikogo obojętnym na dramaty tych, słusznie minionych, lat wojny.

Musical opowiada historię małżeństwa Ireny i Jana Suwalskich, których liczna rodzina próbuje odnaleźć nadzieję w zamęcie ogarniętego wojną świata. Razem z gromadką swoich dzieci - odważnym i rwącym się do walki Staśkiem, zakochaną bez pamięci w partyzancie Hanką, starszymi córkami - Marią i Haliną - a także najmłodszą, niesamowicie odważną Alinką- próbują wznieść się ponad własny strach i pomagać najbardziej potrzebującym. Wśród ludzi, których historie przeplatają się z losami Suwalskich, nie ma tylko tych złych i dobrych. Dostrzegamy w nich biel, czerń i wszystkie odcienie szarości. Przenosząc się z naszymi bohaterami w chaotyczną rzeczywistość nazistowskiej okupacji, odnajdujemy prawdziwą miłość, która nie zna żadnych granic, odwagę, pomimo świadomości własnych zmagań, jedność w obliczu wspólnego wroga i niewyobrażalne zło, przez które człowiek człowieka w człowieku już nie dostrzega...

Zapraszamy na wyjątkową podróż do wnętrza każdego z nas, w poszukiwaniu wielu obliczy miłości i nadziei na lepsze jutro.

Więcej informacji na : www.stowarzyszenieteatralne.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery