stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomysły na wakacje - co warto zobaczyć w Polsce? (1 opinia)

Kasia i Maciej Marczewscy - autorzy największego blogu podróżniczego o Polsce www.ruszajwdroge.pl zapraszają na prezentację z pomysłami na wakacje w Polsce. Mile widziane są osoby, które podróżują po Polsce, planują odwiedzać polskie atrakcje, lub są ciekawi jak zmieniła się turystyczna mapa naszego kraju. Na spotkaniu "Co warto zobaczyć w Polsce?" Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą dlaczego od 10 lat nieustanie podróżują po Polsce i jak odkrywają kolejne regiony naszego kraju.

Kasia i Maciej zmierzą się z powtarzanym przez wielu hasłem "Polska jest piękna!". Udowodnią, że poza bajecznymi pocztówkami ze wschodami słońca i skierowanymi do nielicznych muzeami, jest jeszcze mnóstwo powodów dla których warto wypoczywać i ruszyć w Polskę. Pokażą kilkadziesiąt miejsc, które sami odwiedzili i opowiedzą o nich bez dat, trudnych słów i skomplikowanych historii.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Polsce i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Prezentację zakończy losowanie podróżniczych gadżetów i przewodników po Polsce. Uczestnicy będą mogli skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów z darmowymi mapami i broszurami od informacji turystycznych z Pomorza i z dalszych zakątków naszego kraju.

Patroni medialni wydarzeń klubowych: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Pierwszą polską nazwą Muzeum Narodowego w Gdańsku było: