stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomorskie Nieoczywiste! - spotkanie podróżnicze

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Sopoteka Biblioteka Sopocka mbp.sopot.pl zapraszają na premierową prezentację podróżniczą o nieoczywistych miejscach na Pomorzu.

Na spotkaniu "Pomorskie Nieoczywiste" Kasia i Maciej udowodnią, że czasem wystarczy dobry pomysł, żeby odkryć ciekawe miejsca spoza kanonu typowych przewodników. Pokażą, że Pomorze to nie tylko plaże i zatłoczone kurorty. Powiedzą, gdzie pojechać, żeby odkryć prawdziwe skarby, poznać regionalną kulturę, spędzić aktywnie czas i posłuchać ciekawych historii. Każdy uczestnik spotkania dostanie listę pomysłów na 10 jednodniowych, tematycznych wycieczek po województwie pomorskim. Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po najdalszych zakątach województwa pomorskiego.

Opowiedzą m.in. jak wspięli się na poddasze kościoła, by odnaleźć stary mechanizm zegara wieżowego w Człuchowie, jak odkrywali ciekawe miejsca powiązane z Rummelem w Miastku, jak kajakiem pokonywali zwalone drzewa na rzece Słupi i jak spacerowali w podziemnych wodociągach w Prabutach. Na zdjęciach przedstawią jak wyglądał krajobraz Rytla w rok po nawałnicy i jak prezentują się słupskie murale.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! są dla każdego, kto szuka sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy podróżowali już po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Pomorzu i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na regularnych spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę! w Trójmieście i okolicach. Współpracują z samorządami i organizacjami turystycznymi i prowadzą autorskie szkolenia z turystycznego marketingu: "Skuteczny Marketing Turystyczny".

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku powstała pierwsza opera napisana w Gdańsku?