stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomorskie Nieoczywiste! - spotkanie podróżnicze

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Sopoteka Biblioteka Sopocka mbp.sopot.pl zapraszają na premierową prezentację podróżniczą o nieoczywistych miejscach na Pomorzu.

Na spotkaniu "Pomorskie Nieoczywiste" Kasia i Maciej udowodnią, że czasem wystarczy dobry pomysł, żeby odkryć ciekawe miejsca spoza kanonu typowych przewodników. Pokażą, że Pomorze to nie tylko plaże i zatłoczone kurorty. Powiedzą, gdzie pojechać, żeby odkryć prawdziwe skarby, poznać regionalną kulturę, spędzić aktywnie czas i posłuchać ciekawych historii. Każdy uczestnik spotkania dostanie listę pomysłów na 10 jednodniowych, tematycznych wycieczek po województwie pomorskim. Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po najdalszych zakątach województwa pomorskiego.

Opowiedzą m.in. jak wspięli się na poddasze kościoła, by odnaleźć stary mechanizm zegara wieżowego w Człuchowie, jak odkrywali ciekawe miejsca powiązane z Rummelem w Miastku, jak kajakiem pokonywali zwalone drzewa na rzece Słupi i jak spacerowali w podziemnych wodociągach w Prabutach. Na zdjęciach przedstawią jak wyglądał krajobraz Rytla w rok po nawałnicy i jak prezentują się słupskie murale.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! są dla każdego, kto szuka sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy podróżowali już po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta. Kasia i Maciej Marczewscy pokażą, co warto zobaczyć na Pomorzu i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju. Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.klub.ruszajwdroge.pl i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl. W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016". Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na regularnych spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę! w Trójmieście i okolicach. Współpracują z samorządami i organizacjami turystycznymi i prowadzą autorskie szkolenia z turystycznego marketingu: "Skuteczny Marketing Turystyczny".

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy Czarna Sala Teatru Wybrzeże im. Stanisława Hebanowskiego to inicjatywa zupełnie nowa?