stat
Impreza już się odbyła

Polskie Aparaty Fotograficzne - warsztaty z fotografii analogowej (1 opinia)

Od 10 do 17 listopada trwa w Hevelianum wystawa Polskie Aparaty Fotograficzne prezentująca kolekcję przed- i powojennego sprzętu fotograficznego polskiej produkcji.

Relacja z imprezy

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
Podczas warsztatów, jakie Grzegorz Mehring przeprowadzi dla grupy 10 osób, będzie można nauczyć się więcej o fotografii analogowej. Obejmą one cały cykl od naświetlania negatywu przez wywoływanie filmu aż do wykonywania odbitek. Są one przeznaczone dla osób, które miały wcześniej kontakt z aparatem analogowym i potrafią się nim posługiwać.

Sobota 16 listopada 2019 roku
Plener fotograficzny (teren Hevelianum), każdy uczestnik otrzyma do naświetlenia negatyw czarno-biały 400 iso 36 klatek. Temat dowolny: portret, okolica, panorama Gdańska. Po plenerze tego samego dnia wywołamy filmy w ciemni.
Czas trwania: około 5 godzin

Niedziela 17 listopada 2019 roku
Zajęcia w ciemni, każdy wykona wglądówkę ze swojego negatywu w formacie 24x30 cm i odbitkę z wybranej klatki w formacie 18x24 cm.
Czas trwania: około 5 godzin

Uczestnicy powinni posiadać własny aparat analogowy i umiejętność pracy z tym aparatem. Prosimy uczestników o sprawdzenie poprawności działania aparatów,  jeśli trzeba wymianę baterii na świeżą i o wyczyszczenie soczewek obiektywu.

Prowadzący warsztaty: Grzegorz Mehring
Termin: 16-17 listopada 2019 r., start 10:00
Koszt: 120 zł/os. Kup bilety tutaj!
Ilość uczestników: 10 osób
Miejsce: sala Einsteina
Warsztaty fotograficzne trwają dwa dni. Nie ma możliwości zakupu wejściówki tylko na jeden z nich.
 

Opinie (1)

  • ze za ile ?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?

 

Najczęściej czytane