stat
PATRONAT

Polska Noc Kabaretowa 2021 (5 opinii)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Polska Noc Kabaretowa - Śmiech w wielkim mieście! Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to inny wymiar rozrywki. Zapraszamy na największe widowisko kabaretowe w Polsce! Polska Noc Kabaretowa 2021 bilety już w sprzedaży.

O trasie Polska Noc Kabaretowa 2021 - Reaktywacja
Ale się stęskniliśmy!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa - zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki - Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Przeczytaj także

Opinie (5)

 • bardzo chciałam isc z córką na te kabarety,,,,kiedyś już byłysmy,coś wspaniałego, mamy juz kupione ale wyskoczył na wyjazd w tym czasie,chcemy odstąpić,/mozemy minimalnie oniżyć cenę/721275366/ to jest moj nr telefonu/ Janina

  • 3 2

 • Najśmieszniejsza w tych kabaretach jest cena biletów. I to chyba jedyna zabawna rzecz w tym przedsięwzięciu.

  • 7 0

 • Repertuar chyba dla dziadersów, ślęczących przed telewizorem.

  • 0 0

 • Niepełnosprawni z buta pod górę

  Opera Leśna, 08.08.2021r. skandaliczne zachowanie pracowników nord security w stosunku do osób niepełnosprawnych!!! Niepełnosprawny o dwóch kulach musiał iść ponad godzinę z dolnego parkingu, bo osoby z firmy nord security nie pozwoliły go bliżej przetransportować. Chamstwo i wstyd!

  • 0 0

 • Judi

  Podobało mi się. Chociaż myślałam że będzie fajniej. Rozczarowałam się niektórymi, poszli na łatwiznę (Smile) - zupełnie nie fajne to było, a macie tyle fajnych skeczy. Ludzie na to czekają! Najlepszy Igor Kwiatkowski i K2.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Która z inicjatyw nie jest Miejskim Znakiem Kultury Szymona Wróblewskiego?