Wydarzenie

stat

Polska Noc Kabaretowa 2017 (16 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
12 sierpnia 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Opera Leśna  mapa

adres:
Sopot, Stanisława Moniuszki 12
organizator:
Impresariat 34art
bilety:
50,60,80,100,120,150 zł
PATRONAT

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka - u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić!Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście:
Paranienormalni
Kabaret Moralnego Niepokoju
Nowaki
Jerzy Kryszak

zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno - niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

"Kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy... czasem do łez".
Polska Noc Kabaretowa 2018
sie 12

niedziela, godz. 18:00

Sopot,
bilety 60 - 170 zł
Kup bilet
Polska Noc Kabaretowa 2019
mar'19 8

piątek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 90 - 130 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie (16)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.