stat
Impreza już się odbyła

Polska 2050 i młode pokolenie (Gdańsk)

Spotkaj się z Mateuszem Mielczarkiem, doradcą ds. młodego pokolenia Szymona Hołowni, Przemkiem Staroniem, doradcą ds. edukacji i młodymi osobami, by porozmawiać o problemach i potrzebach osób przed trzydziestką.

8 - 31 października 2020, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Chcesz dowiedzieć się, co ruch Polska 2050 ma do zaoferowania młodym osobom? Jesteś ciekawa lub ciekaw tego, co myślimy o przyszłości? Opowiemy też, jak zaangażować się w ruch Polska 2050.

Będziemy rozmawiać już w najbliższy piątek (24 lipca) o 17:00 w parku im. Ronalda Reagana.

"Chciałbym, abyście Wy, którzy wchodzicie w dorosłe życie, wypuszczacie pierwsze korzenie - zakładacie rodziny, firmy, układacie swoją przyszłość - abyście mieli kogoś, z kim możecie realnie pogadać, co w państwie działa, a co nie działa. Żeby ten start w życie był jak najbardziej sensowny" - mówił Szymon Hołownia.

Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć, dlatego w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek. Będziemy mieli ze sobą płyny dezynfekcyjne: zadbajmy o siebie nawzajem.

Bądź z nami w najbliższy piątek!

Pamiętajcie, że działamy wyłącznie dzięki Waszym wpłatom:
https://wspieraj.polska2050.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?