Impreza już się odbyła

Pokaż Swój Znak - kobiece historie zapisane na ciele

Czy zastanawiałeś/łaś się kiedyś jakie historie mogą skrywać za tatuażami, które zdobią kobiece ciała? Czy są to symbole zwycięstwa, pamiątki po stoczonej walce, znaki, które mają upamiętnić ważny moment w życiu, czy kaprys lub nieprzemyślana decyzja? Zapraszamy na niezwykłe spotkanie, podczas którego usłyszysz unikatowe historie 9 kobiet, które zechciały opowiedzieć o swoich Znakach zdobiących ich ciała.

Podczas spotkania rozmawiać będziemy na tematy mocno kobiece, poruszymy wiele ciekawych kwestii dotyczących kobiecego świata, po to abyś Ty również mogła zanurzyć się w swojej kobiecości i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie samej.

Projekt "Pokaż Swój Znak" to projekt sopockiej artystki Anety Bitel. Powstawał przez 12 miesięcy, podczas których każdego miesiąca jedna z kobiet prezentowała swój tatuaż podczas sesji fotograficznej oraz opowiadała o jego znaczeniu.

Zwieńczeniem projektu jest 12 unikatowych kobiet, 12 niepowtarzalnych fotografii, 12 wyjątkowych opowieści i 12 osobistych Znaków zapisanych na ciele.

Spotkanie rozpocznie się od obejrzenia i posłuchania klipu przedstawiającego 12 finałowych fotografii. Następnie z uczestniczkami projektu będziemy rozmawiały na tematy mocno kobiece, inspirujące i oddające refleksji.

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na spotkanie pełne kobiecości.

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwotna nazwa dzisiejszego Teatru Miejskiego w Gdyni to...?