Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Pójdziesz ze mną?

teatr uliczny teatr tańca
czas trwania:
40 min.
Kino Variatino, Polska, Gdańsk
Pójdziesz ze mną? ("Will You Go with Me?")

Jest kolejny letni wieczór. Upał, słońce, lekki wiatr... W tym zwyczajnym dniu przychodzimy z koszami pełnymi owoców, kwiatów, wspomnień i doznań... Przychodzimy z umysłami skorymi do zabawy i beztroski. Celebrujemy przebywanie zarówno razem jak i osobno poprzez przyjemność ruchu, tańca, śpiewu. Poprzez opowiedzenie własnych historii i stworzenie jednej wspólnej. Pójdziesz z nami? Bez szukania sensu, znaczenia czy głębi. W prostocie i zabawie tkwi nasza metafizyka.

Teatr Kino Variatino istnieje od 1998 roku W swojej pracy najbardziej zainteresowany jest szeroko pojętym tańcem współczesnym oraz szukaniem naturalnych dróg tworzenia ruchu poprzez improwizację. Wraz z warstwą ruchową powstaje grana na żywo muzyka, która stanowi integralny element dramaturgii. Warstwa wizualna i kostiumy tworzone są w ścisłej, aczkolwiek indywidualnej współpracy pomiędzy artystami. Spektakle zazwyczaj nie są opowieściami lub historiami, są klimatem, nastrojem lub relacją z kimś, czymś innym, obcym lub dobrze już znanym. Eksperymentując na pograniczu sztuk, konsekwentnie wytycza własną drogę twórczą. A wszystko to niezmiennie krąży wokół chęci wniknięcia w istotę magii.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery