• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Poezja ze smakiem

Przed nami już ostatnie, ósme spotkanie z cyklu "Poezja ze smakiem". Tym razem spotykamy się 3 grudnia 2022r., o godz. 16:00, w Teatrze MOSTOWNIA. Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi, którym oferujemy chwilę wytchnienia, a dzieciom opiekę pod okiem animatora. Na scenie Teatru Mostownia wystąpi... No właśnie, a kto wystąpi dowiedzie się na spotkaniu! Będziemy mieć dla Was niespodziankę.

Jednak postanowiliśmy uchylić rąbek tajemnicy o sobotnim spotkaniu! Wysłuchać będziemy mogli poezji Stefanii Stankiewicz! Poezja pojawiła się dopiero w jej seniorskiej części życia. Inspiracją do pisania wierszy dla Pani Stefanii jest z pewnością piękno świata, przyroda i muzyka oraz jej ukochane miejsca w Gdańsku. Pani Stefania to laureatka wielu konkursów literackich.

Podczas spotkania Stowarzyszenie zapewnia opiekę dla dzieci. Dlatego cykl kierowany jest przede wszystkim do kobiet, które ze względu na opiekę nad dziećmi nie mogą pozwolić sobie na korzystanie z różnych form kultury!

Spotykamy się raz w miesiącu, żeby słuchać najpiękniejszej poezji, dyskutować przy kawie oraz wymieniać się doświadczeniami! W tym czasie, w sali obok Wasze dzieci będą spędzać twórczo czas podczas zabaw z Naszymi wolontariuszami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Stowarzyszenie Kulturalno - Edukacyjne MOST
Teatr MOSTOWNIA
tel.: +48 502-606-977
e-mail: m.kowalska@most-gdansk.pl
Projekt "dofinansowano ze środków Miasta Gdańska w ramach projektu Gdański Fundusz Sąsiedzki".

Informacja o biletach

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Wszystkie zainteresowane mamy prosimy o wysłanie drogą mailową na adres: m.kowalska@most-gdansk.pl : imię oraz nazwisko, tel. kontaktowy, imię/imiona, wiek oraz ilość dzieci.
Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Opinie

Sprawdź się

Z okazji obchodów 25. rocznicy powstania Solidarności na terenie Stoczni Gdańskiej odbył się koncert:

 

Najczęściej czytane