• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Podźwięk interwencja dźwiękowa: Sławek Janicki / Piotr Grygor / Wojtek Kotwicki

W najbliższą sobotę (8.05), przez cały dzień trwania ekspozycji w godzinach od 12.00 do 20.00 zapraszamy do nietypowego zwiedzania wystawy Elżbiety Jabłońskiej ZNIKAJĄC/REkonstrukcja, której towarzyszyć będą muzycy: Sławek Janicki, Piotr Grygor, Wojtek Kotwicki, którzy nawiążą dźwiękowy dialog z instalacją artystki. 8 godzin improwizacji z (re)konstrukcją.

w każdy piątek (do 22.03.2024), godz. 19:30

Wstęp wolny

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
Sławek Janicki / Piotr Grygor / Wojtek Kotwicki
interwencja dźwiękowa na wystawie Elżbiety Jabłońskiej ZNIKAJĄC/REkonstrukcja
8.05.2021 // sobota // 12.00-20.00

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W związku z pandemicznymi obostrzeniami w galerii może znajdować się jednocześnie 5 osób, dlatego wprowadziliśmy zapisy.

Zapisy przyjmujemy pod adresem i.stekh@laznia.pl do piątku, 7 maja 2021, do godziny 15.30. Prosimy w wiadomości o podanie swojego imienia i nazwiska oraz wybranej godziny. Otrzymają Państwo odpowiedź z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku miejsc.Muzycy biorący udział w interwencji:

Słąwek Janicki, muzyk, filmowiec, kreator działań artystycznych. Współtwórca i główny zarządzający klubem Mózg w Bydgoszczy, twórca i szef Mózg Festival. Działalność artystyczną rozpoczynał w połowie lat 80. w zespole Henryk Brodaty. Współtworzył takie zespoły jak: Trytony, Mazzoll & Arhythmic Perfection, Pieces of Brain. Od ponad 20 lat czynnie działa na międzynarodowej scenie muzyki improwizowanej. Jako muzyk pozostaje całkowicie oddany improwizacji absolutnej, jako najczystszej i najwyższej formie tworzenia muzyki.kontrabasista, jeden z założycieli i szefów bydgoskiego Klubu Mózg.

Piotr Grygor jest artystą audiowizualnym. Tłumaczy procesy życiowe roślin na dźwięk, muzykuje z owadami, maluje falami mózgowymi. Rozwija koncepcję bionicznej improwizacji audiowizualnej jak najbardziej otwartych, reaktywnych środowisk, wzorowanych na naturalnych habitatach bądź procesach zapewniających generatywność i emergencję.

Wojtek Kotwicki, multiinstrumentalista, producent, kompozytor, autor tekstów, grafik, webdesigner, twórca animacji i wideo, aktywny w działaniach multidyscyplinarnych. Wokalista, gitarzysta, współautor muzyki i tekstów grupy 3moonboys. Od ponad 10 lat ściśle współpracuje z Elżbietą Jabłońską przy jej artystycznych projektach, w których zajmuje się realizacją dźwiękową i nie tylko. Od kilku lat pracuję nad audiowizualnym projektem solowym.

---
Wydarzeniu towarzyszyć będzie rejestracja filmowa, która powstaje do celów promocyjnych i archiwizacyjnych Galerii. Zapisując się do udziału w wydarzeniu, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w video. Jeśli ktoś z Państwa nie chce być widoczny na filmie i chce zniknąć prosimy to zgłosić pracownikowi galerii przed wejściem na wystawę.
Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

Opinie

Sprawdź się

Jaką premierą teatralną zainaugurowano działanie obecnego gmachu Teatru Muzycznego w Gdyni?